Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
1. Stredoveký tábor 9. 7. – 16. 7. 2022

1. Stredoveký tábor 9. 7. – 16. 7. 2022

195.00 

Tento turnus je určený pre chlapcov a dievčatá vo veku od 8 do 16 rokov.

Objednávku je možné vykonať len samostatne na 1 dieťa. V prípade, že chcete objednať turnus pre ďalšie dieťa, musíte vytvoriť novú objednávku.

Zľavu poskytujeme do 31.3.2022.

 

Vymazať možnosť
Katalógové číslo: -
0000

Stredoveký a Airsoftový tábor Fortlandia na Zelenom Brehu

Vážení rodičia, prichádzame k Vám s prázdninovou ponukou na letný tábor Fortlandia. Tábor pre tento rok budeme realizovať v Rekreačnom stredisku Zelený Breh pri obci Kokošovce pri Prešove. Rekreačné zariadenie Zelený Breh leží pri vodnej nádrži Sigord.

Pre deti v stredovekých turnusoch sme pripravili pokračovanie Storočnej vojny s rôznymi novými bojovkami a stredovekými hrami, ďalej tu bude výcvik šermu, streľby z luku a pod.

V každom turnuse budú môcť deti získať nové tituly a vojenské hodnosti, resp. môžu pokračovať v získavaní vyšších titulov a vojenských hodností.

K dispozícii je:

  • pódium v stredovekom štýle, tenisové ihrisko, spoločenské miestnosti, stolný tenis, táborové ohnisko a pod.
  • Okolie tábora nám ponúka nielen možnosti na terénne hry a “bojovky” ale aj  na pešiu túru k zrúcaninám Zbojníckeho hradu a na Hrad Bodoň.
  • Taktiež v blízkosti zariadenia môžeme využiť Vodnú nádrž Sigord na člnkovanie a slnenie sa a pod.
  • Výcvik šermu, streľby a pod.

V cene:

Ubytovanie v 5 – 6 miestnych chatkách, každá chatka má samostatnú sprchu a WC. Reštauračné stravovanie 5 x denne, celodenný pitný režim, úrazové poistenie, pedagogický dozor, zdravotník, program stredovekého a novovekého vojaka pod vedením profesionálov, táborový program, ceny.

Aj tento rok je možné uhradiť platbu za turnus v splátkach.

V prípade nerealizovania turnusu/tábora z dôvodu pandémie, vám bude uhradený poplatok vrátený.

Vybavenie detí pre stredoveký turnus:

  • Vlastný meč, odporúčaná celková dĺžka meča je min. 70 cm a max. 100 cm. Dlhšie meče nebude možné použiť ani pri bojovkách ani pri výcviku!
  • Priprav si ho z pevného dreva napr. z hokejky, pri “bojovkách” slabšie meče nevydržia. Odporúčame meč obaliť silnou páskou, prípadne si pásku priniesť. Meč pri šerme dlhšie vydrží, nerozštiepi sa.
  • Prípadne aj: štít, masku na tvár, rukavice (airsoftové/zváračské …).
  • A iné podľa inštrukcii k nástupu.

 

 

 

 

 

Ďalšie informácie

Vyberte si možnosť

pre nové deti, pre deti ktoré boli u nás v tábore, pre deti – súrodencov, ktorí idú spolu do tábora, pre deti ktoré idú na viac turnusov, vernostná zľava pre deti, ktorých rodičia boli u nás v tábore ako deti