Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
3. Airsoftový tábor 28. 7. – 4. 8. 2024

3. Airsoftový tábor 28. 7. – 4. 8. 2024

222.00 236.00 

Tento turnus je určený pre chlapcov a dievčatá vo veku od 10 do 19 rokov.

Objednávku je možné vykonať len samostatne na 1 dieťa. V prípade, že chcete objednať turnus pre ďalšie dieťa, musíte vytvoriť novú objednávku. Zľavu poskytujeme do 25.3.2024. V prípade záujmu o tento turnus, kontaktujte nás na tel.č.: 0907 468 665.

Vymazať možnosť
Katalógové číslo: -
0000

Stredoveký a Airsoftový tábor Fortlandia na Zelenom Brehu

Vážení rodičia, prichádzame k Vám s prázdninovou ponukou na letný tábor Fortlandia. Tábor pre tento rok budeme realizovať v Rekreačnom stredisku Zelený Breh pri obci Kokošovce pri Prešove. Rekreačné zariadenie Zelený Breh leží pri vodnej nádrži Sigord.

V tomto roku máme pripravené nové misie, hry, výcvik a hlavne zmenu v čase na realizáciu hry.
V každom turnuse budú môcť deti získať nové vojenské hodnosti, resp. môžu pokračovať v získavaní vyšších vojenských hodností.

Tričko na každý večer. Deti – naši vojaci a dôstojníci budu na Generálnom Brífingu povýšené každý večer do vyšších hodnosti a veliteľských funkcií. Z tohto dôvodu potrebujú na Generálny Brífing tričká s maskačovým vzorom alebo, zelené tričká bez loga.

Prípadne si takéto tričká môžete objednať u nás dopredu do 20.6. na: tabor@fortlandia.sk, predpokladaná cena: 7,50 Eur/1ks.

Tričko airsoft

K dispozícii je:

  • pódium v stredovekom štýle, tenisové ihrisko, spoločenské miestnosti, stolný tenis, táborové ohnisko a pod.
  • Okolie tábora nám ponúka nielen možnosti na terénne hry a “bojovky” ale aj  na pešiu túru k zrúcaninám Zbojníckeho hradu a na Hrad Bodoň.
  • Taktiež v blízkosti zariadenia môžeme využiť Vodnú nádrž Sigord na člnkovanie a slnenie sa a pod.
  • Výcvik streľby, maskovania, velenia v práporoch a plukoch a pod.

 

Cena za pobyt podľa veku detí

Cena za tábor je tento rok rozdelená podľa veku detí na dve skupiny.  Podľa nového rozdelenia dostanú deti buď detskú porciu, alebo porciu stravy pre dospelých.

…Cena so zľavou pre deti, ktoré dovŕšia tento rok 15 rokov a menej: 205 Eur, cena bez zľavy 222 Eur; strava s detskou porciou.

…Cena so zľavou pre deti, ktoré dovŕšia tento rok 16 rokov a viac: 219 Eur, cena bez zľavy 236 Eur; dostanú „dospelácku“ porciu.

… stravu pre dospelých si môže objednať aj mladšie dieťa …

Stravovanie je reštauračné 6 x denne (dve večere a ešte neskôr opekanie chlebíka s masťou a cibuľkou/cesnakom podľa vlastnej voľby), celodenný pitný režim, úrazové poistenie, pedagogický dozor, zdravotník, program  novovekého vojaka pod vedením profesionálov, táborový program, ceny.

Ubytovanie v 5 – 6 miestnych chatkách, každá chatka má samostatnú sprchu a WC.

Aj tento rok je možné uhradiť platbu za turnus v splátkach bez navýšenia ceny.

V prípade nerealizovania turnusu/tábora z dôvodu pandémie, vám bude uhradený poplatok vrátený.

Vybavenie detí pre tento turnus:

  • Vlastná airsoftová dlhá zbraň: elektrika / manuálna / plynová. Sila zbrane: Úsťova rýchlosť: max. do 450 FPS.
  • Náhradné baterky do elektrickej zbrane a nabíjačku k batériám.
  • Vlastné 6 mm biele plastové guličky, povolená váha bb-čiek: iba 0,25 g, množstvo cca 4000 ks pre AEG,HPA,GBBR A DMR; Sniper môže používať air.zbraň: sila zbrane do 2J, biele plastové guličky 6mm od 0,30 g max. do 0,43 g.
  • Ochranné okuliare a celotvárovú airsoftovú masku, a iné podľa inštrukcii k nástupu.

  • K dispozícii na zapožičanie airsoftových zbraní a výstroje je k dispozícii: 0 ks.  … Ponúkame možnosť si zapožičať: Airsoftovú el. zbraň, s výbavou, ktorá pozostáva z: ochranné okuliare, masku na tvár, batéria s nabíjačkou, zásobník, 6 mm biele, 0,25 g plastové guličky, 2000 ks. Cena: 65 Eur/turnus, alebo 15 Eur/1deň. V prípade záujmu nás kontaktujte min. do 25.5.2024. Poplatok za zapožičanie uhraďte do 25.06.2024. Zapožičanie airsoftovej el. zbrane s výbavou je možné nahlásiť na náš mail: tabor@fortlandia.sk. Zrušiť objednávku airsoftovej el. zbrane s výbavou je možné do 30.06.2024, po tomto termíne už nie je možné vrátiť tento poplatok.

Tábor 2022

Tábor 2020

 

 

 

 

 

Fortlandia 3. turnus 2019

 

Fortlandia 2018

                 

 

Ďalšie informácie

Vyberte si možnosť

Cena pre deti, ktoré dovŕšia tento roku 15 rokov a menej, Cena pre deti, ktoré dovŕšia tento roku 16 rokov a viac