Your cart is empty.
×
Your cart is empty.

O nás

O NÁS

Detské tábory sme začali organizovať pod OZ-ALFA KLUBOM v POPRADE ako skupina nadšených mladých ľudí od roku 1992 až po dnes máme za sebou úspešné desiatky ročníkov táborov.

Začínali sme s klasickými stanovými tábormi, v roku 1994 to už boli detské tábory s indiánskou tematikou v stanoch teepee a od roku 1995 sme začali organizovať tábory s westernovou tematikou s bohatým a vlastným špecifickým programom pre tento druh tábora. Najprv sa western tábor organizovali v stanoch teepee a potom v škole v prírode.

V súčasnosti organizujeme v Starej Ľubovni stredoveký tábor.

Prax v týchto táboroch, príprava netradičného programu a jeho samotná organizácia nám poskytla neoceniteľné skúsenosti a poznatky pri tvorení vlastných hier i v samotnej práci s deťmi.

Dôležitým znakom našich táborov je radosť z tejto činnosti, ktorá sa odráža aj v samotnom programe pre deti, v úplnom odovzdaní sa pre prípravu hier a ich prevedení.

Posledné roky organizujeme aj historické tábory v stredovekom šate, kde sme po dlhých rokoch opäť vymenili školy v prírode za stany, ale tentoraz historické. Od roku 2017 sme začali organizovať nielen stredoveké ale aj airsoftové tábory. Tento rok prvýkrát zorganizujeme tábor vo Vojenskej Historickej Expozícii Michala Strenka v Starej Ľubovni.

Od roku 1992 do 2017 sa zúčastnilo našich táborov 6186 detí.

Z toho v Starej Ľubovni od roku 2006 do 2017 sa nášho tábora zúčastnilo 2061 deti.

Oslovili vás naše tábory?

Rezervujte svojmu dieťaťu miesto v letnom tábore už teraz!