Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
1. Stredoveký tábor 6. 7. – 13. 7. 2024

1. Stredoveký tábor 6. 7. – 13. 7. 2024

222.00 236.00 

Tento turnus je určený pre chlapcov a dievčatá vo veku od 8 do 16 rokov.

Objednávku je možné vykonať len samostatne na 1 dieťa. V prípade, že chcete objednať turnus pre ďalšie dieťa, musíte vytvoriť novú objednávku.

Zľavu poskytujeme do 25.3.2024.

Vymazať možnosť
Katalógové číslo: -
0000

Stredoveký a Airsoftový tábor Fortlandia na Zelenom Brehu

Vážení rodičia, prichádzame k Vám s prázdninovou ponukou na letný tábor Fortlandia. Tábor pre tento rok budeme realizovať v Rekreačnom stredisku Zelený Breh pri obci Kokošovce pri Prešove. Rekreačné zariadenie Zelený Breh leží pri vodnej nádrži Sigord.

Pre deti v stredovekých turnusoch sme pripravili pokračovanie Storočnej vojny s rôznymi novými bojovkami a stredovekými hrami, ďalej tu bude výcvik šermu, streľby z luku a pod.

V každom turnuse budú môcť deti získať nové tituly a vojenské hodnosti, resp. môžu pokračovať v získavaní vyšších titulov a vojenských hodností.

Tričko na každý večer. Deti budu pasované (povyšovanie) každý večer do vyšších hodností, resp. im budú udeľované rytierske/šľachtické tituly. Z tohto dôvodu potrebujú tričká podľa farby ich frakcií, buď červené, alebo modré. Bez týchto tričiek nebudú deti povýšené – pasované.

Prípadne si takéto tričká môžete objednať u nás dopredu do 20.6. na: tabor@fortlandia.sk, predpokladaná cena: 7,50 Eur/1ks.

Tričká Frakcií

K dispozícii je:

  • pódium v stredovekom štýle, tenisové ihrisko, spoločenské miestnosti, stolný tenis, táborové ohnisko a pod.
  • Okolie tábora nám ponúka nielen možnosti na terénne hry a “bojovky” ale aj  na pešiu túru k zrúcaninám Zbojníckeho hradu a na Hrad Bodoň.
  • Taktiež v blízkosti zariadenia môžeme využiť Vodnú nádrž Sigord na člnkovanie a slnenie sa a pod.
  • Výcvik šermu, streľby a pod.

Cena za pobyt podľa veku detí

Cena za tábor je tento rok rozdelená podľa veku detí na dve skupiny.  Podľa nového rozdelenia dostanú deti buď detskú porciu, alebo porciu stravy pre dospelých.

…Cena so zľavou pre deti, ktoré dovŕšia tento rok 15 rokov a menej: 205 Eur, cena bez zľavy 222 Eur; strava s detskou porciou.

…Cena so zľavou pre deti, ktoré dovŕšia tento rok 16 rokov a viac: 219 Eur, cena bez zľavy 236 Eur; dostanú „dospelácku“ porciu.

… stravu pre dospelých si môže objednať aj mladšie dieťa…

Stravovanie je reštauračné 6 x denne (dve večere a ešte neskôr opekanie chlebíka s masťou/maslom a cibuľkou/cesnakom podľa vlastnej voľby), celodenný pitný režim, úrazové poistenie, pedagogický dozor, zdravotník, program  novovekého vojaka pod vedením profesionálov, táborový program, ceny.

Ubytovanie v 5 – 6 miestnych chatkách, každá chatka má samostatnú sprchu a WC.

Aj tento rok je možné uhradiť platbu za turnus v splátkach.

V prípade nerealizovania turnusu/tábora z dôvodu pandémie, vám bude uhradený poplatok vrátený.

Vybavenie detí pre stredoveký turnus:

  • Vlastný drevený meč, odporúčaná celková dĺžka meča je min. 70 cm a max. 100 cm. Dlhšie meče nebude možné použiť ani pri bojovkách ani pri výcviku!
  • Priprav si ho z pevného dreva napr. z hokejky, pri “bojovkách” slabšie meče nevydržia. Odporúčame meč obaliť silnou páskou, prípadne si pásku priniesť. Meč pri šerme dlhšie vydrží, nerozštiepi sa.
  • Prípadne aj: štít, masku na tvár,
  • Ochranné rukavice, môžu byť aj airsoftové, alebo vysoké pracovné rukavice pre ochranu rúk pri šerme.
  • A iné podľa inštrukcii k nástupu.

 

 

2023

 

 

 

 

Ďalšie informácie

Vyberte si možnosť

Cena pre deti, ktoré dovŕšia tento rok 15 rokov a menej, Cena pre deti, ktoré dovŕšia tento rok 16 rokov a viac